Adéla Roubíčková

Mě do Akademie přivedlo spojení několika věcí najednou. O zdravém životním stylu a "jiném" způsobu stravování jsem slyšela od tchána, který se zamiloval do makrobiotiky. Pomohla mu se zdravotními problémy a jídla od něj mi velice chutnala.

Nedá úplně přesně říct, která přednáška či téma mne nejvíce oslovilo. Bylo toho víc, co se mi líbilo, nadchlo mě, a co mi hodně dalo, ale nejlepší lektorka ALV je pro mě MUDr. Míša Šimková. Její skromnost, profesionalita, upřímnost a opravdovost předávání informací je pro mě jedinečná! Moc jí za to děkuji a navíc mě přesvědčila i v praxi, tím, že uzdravuje našeho syna!

ALV bych doporučila všem, kteří chtějí něco změnit a nevědí přesně, čím a jak začít. Tady určitě najdou svůj směr. Nebo těm, kteří už vědí, ale neví jak začít šířit své vědomosti dál.

Mé hodnocení - jednička s hvězdičkou!

Dalším aspektem bylo mé druhé otěhotnění, potom onemocnění našeho syna a kruh se uzavřel, když jsem se při studiu Feng Shui přišla do styku s Rogerem Greenem, nadchla mě jeho přednáška Stravování dlouhověkých, a když se otevíral první ročník Akademie, už jsem věděla, že tam musím být.

Očekávání jsem neměla, vzhledem k tomu, že jsem byla v tomto oboru "nepolíbená", bylo pro mě vše zajímavé, nové a překvapivé. Studium mě tak nadchlo, že si nedovedu představit, že mám s ALV někdy skončit.

Akademie mi dala skvělé lidi a přátelství! To jsem vůbec nečekala, protože jsem si tam pro to ani nešla. Nedovedu si představit, že to jednoho dne skončí, je to taková rodinná atmosféra a skupina, ve které se nebojím říci cokoliv. Moc si toho cením a doufám, že se sem budu stále vracet.